• VIERO
  • ul. Ciołkowskiego 24
  • 15-545 Białystok
  • tel.: +48 85 743 79 34
  • biuro@viero.pl

Farby wewnętrzne

majsterfarba_barwena_inwest
Producent: Majsterpol

MajsterFarba Barwena Inwest to akrylowa farba wewnętrzna, przeznaczona do wykonywania wewnętrznych powłok dekoracyjno-ochronnych na typowe podłoża mineralne, jak również pokryte powłokami malarskimi na bazie żywic akrylowych. Tworzy na malowanym podłożu białą lub barwną, matową powłokę odporną na ścieranie.

Prince Color Latex Optimatt Super
Producent: BASF

Matowa emulsyjna farba lateksowa do zastosowań wewnętrznych o podwyższonych parametrach. Niezawierająca rozpuszczalników i plastyfikatorów, matowa farba lateksowa o bardzo dobrych właściwościach kryjących do zastosowań wewnętrznych. Nadaje się szczególnie do powierzchni narażonych na obciążenia i dających się łatwo czyścić.

Optimatt Prince Color
Producent: BASF

Matowa farba lateksowa niezawierająca rozpuszczalników i plastyfikatorów, o znakomitych właściwościach kryjących do zastosowań w zakresie wnętrz. Klasa ścieralności na mokro 2 wg DIN-EN-13300. Nadaje się szczególnie do powierzchni narażonych na obciążenia i dających się łatwo czyścić. Uzyskana powłoka jest dyfuzyjna, wysycha niskoprężnie, jest odporna na alkalia i zapewnia doskonałą przyczepność do podłoża.

Multitop Classic Prince Color
Producent: BASF

Niskozapachowa farba dyspersyjna do ścian wewnętrznych. Bezrozpuszczalnikowa, pozbawiona plastyfikatorów farba dyspersyjna do ścian wewnętrznych, charakteryzująca się ograniczoną do minimum emisyjnością. Produkt nadaje się do zastosowania w obiektach, w budownictwie nowym oraz do prac renowacyjnych.