• VIERO
  • ul. Ciołkowskiego 24
  • 15-545 Białystok
  • tel.: +48 85 743 79 34
  • biuro@viero.pl

Kleje

KAM_prince_color
Kategoria: Kleje
Producent: BASF

Zaprawa klejowa i zbrojąca do bezspoinowych systemów ociepleniowych. Biała zaprawa klejowa do płyt izolacyjnych ze styropianu lub wełny mineralnej, lameli z wełny mineralnej i innych na murach, betonie i stałym tynku oraz jako szpachla zbrojeniowa do zastosowania na płytach izolacyjnych lub bezpośrednio na murze i stałych tynkach mineralnych P II, III z osadzeniem siatki zbrojącej. Nadaje się do stosowania zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Może być stosowana jako szpachla remontowa do elewacji. Zawiera włókna zbrojące.

PHS_prince_color
Kategoria: Kleje
Producent: BASF

Wzmocniona zaprawa klejowa do systemu ociepleń. Zaprawa klejowa o doskonałych parametrach technicznych do klejenia płyt izolacyjnych ze styropianu i wełny mineralnej na ścianach i stropach. Może stanowić podłoże dla nawierzchniowych tynków cienkowarstwowych, jak również na wymurówki ceglane i grube tynki. Sprawdza się w strefach cokołowych. Nadaje się do stosowania zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków.

styrolep_Z
Kategoria: Kleje
Producent: Majsterpol

Styrolep® Z jest zaprawą klejową do zatapiania siatki. Zaprawa przeznaczona jest przede wszystkim do wykonywania warstwy zbrojącej w systemach dociepleń budynków, przez zastosowanie dwóch rodzajów włókien, ma lepsze przyleganie i zespolenie z warstwą podłoża. Wykazuje większą odporność na uszkodzenia skurczowe a także redukuje mikrospękania. Można ją również stosować do przyklejania płyt styropianowych, zwłaszcza tam, gdzie wymagana jest duża elastyczność spoiny oraz jako warstwę podkładową pod tynki mineralne, akrylowe, silikatowe, silikonowe, mozaikowe wewnątrz i na zewnątrz budynków.

styrolep_K
Kategoria: Kleje
Producent: Majsterpol

Styrolep® K jest uniwersalną zaprawą klejową do styropianu. Jest elastyczną, mrozoodporną i wodoodporną zaprawą cementową, paroprzepuszczalną o zwiększonej przyczepności, przeznaczoną do przyklejania płyt styropianowych wewnątrz i na zewnątrz budynków. Można stosować do szpachlowania i wypełniania niewielkich ubytków.

welnolep_K
Kategoria: Kleje
Producent: Majsterpol

Zaprawa jest przeznaczona do przyklejania płyt z wełny mineralnej na zewnątrz budynków. Można stosować również do szpachlowania i wypełniania niewielkich ubytków. Jest elastyczną, mrozoodporną i wodoodporną zaprawą cementową, paroprzepuszczalną o zwiększonej przyczepności.

welnolep_Z
Kategoria: Kleje
Producent: Majsterpol

Wełnolep Z jest zaprawą klejową do zatapiania siatki z włókna szklanego na płytach z wełny mineralnej. Zaprawa przeznaczona jest przede wszystkim do wykonywania warstwy zbrojącej w systemach dociepleń budynków. Klej wzbogacony jest w dwa rodzaje specjalnie dobranych włókien: celulozowych i polipropylenowych.